Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookies. Ďalším využívaním týchto webových stránok súhlasíte s ich využívaním. Súhlasím

Nákupní košík je prázdný

Celková cena tovaru: 0,00 €
Pokračovať v objednávke

Diamanty

Zlato

Striebro

Platina

Mince

Prečo investičné zlato a diamanty

Maximálna koncentrácia bohatstva

U diamantov neexistuje porovnateľná hodnota v ekvivalentnom objeme. Investičný diamant, ktorý sa zmestí do krabičky od zápaliek je napríklad ako 60 kg rýdzeho zlata .

Stály nárast ceny

Kontinuálny medziročný nárast ceny bez kolísania ako pri menových kurzoch či iných komoditách. Investičné zlato, striebro, diamanty, platina, mince zaručujú investorovi istotu bezpečného uloženia peňazí a ich zhodnotenie.

Najstabilnejšia investícia

V priebehu času sú investičné diamanty a investičné zlato vďaka svojmu konzervatívnemu a stálemu nárastu vyhodnotené ako najstabilnejšie investičné nástroje. Toto sa prejavilo predovšetkým v časoch ekonomických kríz.

Sporenie do zlata, striebra a platiny

Najlepším spôsobom ako spoľahlivo sporiť na dôchodok alebo pre svoje deti je sporenie do drahých kovov, ktoré vie uchovať hodnotu nasporených peňazí v čase.

Sporenie do zlatých mincí

Sporenie do zlatých a strieborných mincí je alternatívou ku sporeniu do drahých kovov. Môžete si vybrať zo širokej ponuky investičných mincí a tešiť sa z krásneho dizajnu.

Novinky

Česká pamätná zlatá minca ako najkrajšia zlatá minca na svete? Neveríte?

17. 1. 2018

Na sklonku tisícročia získala v Spojených štátoch amerických medzinárodné ocenenie "Najkrajšia zlatá minca roku 1999" zlatá pamätná minca zo sady Karol IV.

Fluorescencia u diamantov

15. 1. 2018

Fluorescencia u diamantov je mnohými často považovaná za negatívnu vlastnosť kameňa a skôr akýmsi pomocným parametrom pri predaji. Jedná sa však o subjektívne hodnotenie, ktoré je neodôvodnené.

Zlato a striebro stále aktuálnejšie ako Bitcoin

9. 1. 2018

V poslednej dobe ovládol Bitcoin finančné spravodajstvo, ale hoci technológia blockchain a kryptomena budú žiť ďalej, spôsob, akým finančné trhy označujú Bitcoin za ultimátny a maximálne dôležitý, je pravdepodobne chybnej logiky.

Čo je znalostná spoločnosť

8. 1. 2018

Dnes sa chcem s vami zamyslieť nad pojmom znalostná spoločnosť, ktorý predstavuje čoraz dôležitejší koncept spoločnosti rozvíjajúci sa od 90. rokov 20. storočia.

Kontaktujte nás

+421 333 813 426
+421 948 065 776
TrustWorthy Investment SK a.s.
Boženy Němcovej 8, Bratislava, 811 04