Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookies. Ďalším využívaním týchto webových stránok súhlasíte s ich využívaním. Súhlasím

Nákupní košík je prázdný

Celková cena tovaru: 0,00 €
Pokračovať v objednávke

Počet vážne ohrozených európskych bánk rastie, varuje štúdia

11. 9. 2017

Spoločnosť Bain varovala, že v tejto kategórii sa pred svojim pádom nachádzali všetky banky, ktoré v posledných desiatich rokoch skrachovali. Celkovo štúdia skúma približne 110 bánk. Hodnotí ich z hľadiska finančnej rovnováhy a ziskov a považuje sa za najslabších tých, ktorí čelia vážnym problémom v oboch týchto aspektoch.

Viac ako polovica bánk, ktoré boli v najslabšej kategórii v minulom roku, tvorili talianske a španielske finančné inštitúcie. Medzi nimi bola napríklad Banco Popular, španielska banka, ktorú musel v tomto roku zachrániť domáci konkurent Santander, upozorňuje Financial Times.

 

Zdroj: novinky.cz

Zlaté a strieborné pamätné mince ČNB sú spoľahlivou investíciou

16. 11. 2017

Nákup mincí nemusí byť len koníčkom numizmatikov. Môže to byť dobrá investícia a výhodný spôsob uloženia peňazí. Do ktorých mincí sa oplatí investovať a kedy mince nakupovať?

Nezamestnanosť na Slovensku stále klesá a nie je to vždy len pozitívna správa

15. 11. 2017

Nezamestnanosť na Slovensku klesá nezadržateľným tempom, Európska komisia dáva Slovensko za príklad Európe. Je však tento ukazovateľ pozitívny pre všetkých?

Pamätná zlatá minca, 100EUR Svetové prírodné dedičstvo - Jaskyne Slovenského krasu proof

15. 11. 2017

Pamätná zlatá minca, 100EUR Svetové prírodné dedičstvo - Jaskyne Slovenského krasu proof 100EUR slovenská pamätná zlatá minca je v predaji! Nenechajte si ujsť Jaskyne slovenského krasu a doplňte si zbierku 100EUR slovenských zlatých mincí. Emisia 4250 kusov