Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookies. Ďalším využívaním týchto webových stránok súhlasíte s ich využívaním. Súhlasím

Nákupní košík je prázdný

Celková cena tovaru: 0,00 €
Pokračovať v objednávke

Pozvánka na konferenciu "Medzinárodné daňové plánovanie a správa majetku v digitálnom svete".

7. 9. 2017

Spoločnosť TrustWorthy Investment je partnerom konferencie
"Medzinárodné daňové plánovanie a správa majetku v digitálnom svete".

Srdečne Vás pozývame na zaujímavý program. Pri jednej z tém sa taktiež môžete stretnúť aj s predsedom predstavenstva spoločnosti TrustWorthy Investment Holding SE, Michalom Spurným.

Informácie, ich tok a zber hýbu dnešným svetom. To je aj prípad podnikateľského prostredia, ktoré čelí novým výzvam. Ako je možné sa na túto dátovú revolúciu pripraviť? Ako si strážiť súkromie a chrániť sa pred nežiaducimi únikmi údajov? Nielen to sa dozviete na pravidelnej konferencii, tento krát zameranej na správu majetku v dnešnom digitálnom svete.

Pamätná strieborná minca, 10EUR "Strážni anjeli - Rafael" proof

14. 2. 2018

Rakúska mincovňa vydáva pamätnú striebornú mincu. Táto minca zobrazuje archanjela Rafaela, ktorý bol uctievaný kresťanmi i židmi pre svoje špeciálne liečivé schopnosti. Jeho liečebné talizmany obklopujú telo i dušu, pretože nás Rafael sleduje pri našich cestách, pomáha nám liečiť a posilňovať našu vitalitu.

3 dôvody prečo v roku 2018 investovať do zlata

8. 2. 2018

Podľa výskumného experta Petera Krautha sa cena zlata mala ku koncu roku 2018 vyšplhať na 1500 dolárov za oncu, čo predpokladá nárast o 12,62% zo súčasnej ceny 1331,9 dolárov.

Indikátor diamantov s názvom Pandanus candelabrum

8. 2. 2018

Pandanus candelabrum by mohol pomôcť nájsť ďalšie diamantová ložiská v Afrike, čo by samozrejme mohlo africkým ťažobným spoločnostiam fantasticky navýšiť príjmy.