Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookies. Ďalším využívaním týchto webových stránok súhlasíte s ich využívaním. Súhlasím

Nákupní košík je prázdný

Celková cena tovaru: 0,00 €
Pokračovať v objednávke

Pozvánka na konferenciu "Medzinárodné daňové plánovanie a správa majetku v digitálnom svete".

7. 9. 2017

Spoločnosť TrustWorthy Investment je partnerom konferencie
"Medzinárodné daňové plánovanie a správa majetku v digitálnom svete".

Srdečne Vás pozývame na zaujímavý program. Pri jednej z tém sa taktiež môžete stretnúť aj s predsedom predstavenstva spoločnosti TrustWorthy Investment Holding SE, Michalom Spurným.

Informácie, ich tok a zber hýbu dnešným svetom. To je aj prípad podnikateľského prostredia, ktoré čelí novým výzvam. Ako je možné sa na túto dátovú revolúciu pripraviť? Ako si strážiť súkromie a chrániť sa pred nežiaducimi únikmi údajov? Nielen to sa dozviete na pravidelnej konferencii, tento krát zameranej na správu majetku v dnešnom digitálnom svete.

Zlaté a strieborné pamätné mince ČNB sú spoľahlivou investíciou

16. 11. 2017

Nákup mincí nemusí byť len koníčkom numizmatikov. Môže to byť dobrá investícia a výhodný spôsob uloženia peňazí. Do ktorých mincí sa oplatí investovať a kedy mince nakupovať?

Nezamestnanosť na Slovensku stále klesá a nie je to vždy len pozitívna správa

15. 11. 2017

Nezamestnanosť na Slovensku klesá nezadržateľným tempom, Európska komisia dáva Slovensko za príklad Európe. Je však tento ukazovateľ pozitívny pre všetkých?

Pamätná zlatá minca, 100EUR Svetové prírodné dedičstvo - Jaskyne Slovenského krasu proof

15. 11. 2017

Pamätná zlatá minca, 100EUR Svetové prírodné dedičstvo - Jaskyne Slovenského krasu proof 100EUR slovenská pamätná zlatá minca je v predaji! Nenechajte si ujsť Jaskyne slovenského krasu a doplňte si zbierku 100EUR slovenských zlatých mincí. Emisia 4250 kusov