Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookies. Ďalším využívaním týchto webových stránok súhlasíte s ich využívaním. Súhlasím

Nákupní košík je prázdný

Celková cena tovaru: 0,00 €
Pokračovať v objednávke

Naši najlepší obchodníci

Obchodníci telom aj dušou - to sú práve obchodníci TrustWorthy Investment.

V tejto sekcii Vám ponúkame rozhovory s tými najlepšími obchodníkmi, ktorí s nami spolupracujú. Podelili sa s nami o triky, obchodné tipy aj skúsenosti, ktoré sú v našej spoločnosti dôležité pre rozvoj siete, kariérny postup a dosiahnutie finančnej nezávislosti. Čo je pre nich z pohľadu spolupráce dôležité, aké benefity pre nich TrustWorthy Investment poskytuje a prečo sa rozhodli spolupracovať práve s nami prezrádzajú v exkluzívnych rozhovoroch. 

Pamätná strieborná minca, 10EUR "Strážni anjeli - Rafael" proof

14. 2. 2018

Rakúska mincovňa vydáva pamätnú striebornú mincu. Táto minca zobrazuje archanjela Rafaela, ktorý bol uctievaný kresťanmi i židmi pre svoje špeciálne liečivé schopnosti. Jeho liečebné talizmany obklopujú telo i dušu, pretože nás Rafael sleduje pri našich cestách, pomáha nám liečiť a posilňovať našu vitalitu.

3 dôvody prečo v roku 2018 investovať do zlata

8. 2. 2018

Podľa výskumného experta Petera Krautha sa cena zlata mala ku koncu roku 2018 vyšplhať na 1500 dolárov za oncu, čo predpokladá nárast o 12,62% zo súčasnej ceny 1331,9 dolárov.

Indikátor diamantov s názvom Pandanus candelabrum

8. 2. 2018

Pandanus candelabrum by mohol pomôcť nájsť ďalšie diamantová ložiská v Afrike, čo by samozrejme mohlo africkým ťažobným spoločnostiam fantasticky navýšiť príjmy.