Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookies. Ďalším využívaním týchto webových stránok súhlasíte s ich využívaním. Súhlasím

Nákupný košík je prázdny

Celková cena tovaru: 0,00 €
Pokračovať v objednávke

Diamanty

Zlato

Striebro

Platina

Mince

Prečo investičné zlato a diamanty

Maximálna koncentrácia bohatstva

U diamantov neexistuje porovnateľná hodnota v ekvivalentnom objeme. Investičný diamant, ktorý sa zmestí do krabičky od zápaliek je napríklad ako 60 kg rýdzeho zlata .

Stály nárast ceny

Kontinuálny medziročný nárast ceny bez kolísania ako pri menových kurzoch či iných komoditách. Investičné zlato, striebro, diamanty, platina, mince zaručujú investorovi istotu bezpečného uloženia peňazí a ich zhodnotenie.

Najstabilnejšia investícia

V priebehu času sú investičné diamanty a investičné zlato vďaka svojmu konzervatívnemu a stálemu nárastu vyhodnotené ako najstabilnejšie investičné nástroje. Toto sa prejavilo predovšetkým v časoch ekonomických kríz.

Sporenie do zlata, striebra a platiny

Najlepším spôsobom ako spoľahlivo sporiť na dôchodok alebo pre svoje deti je sporenie do drahých kovov, ktoré vie uchovať hodnotu nasporených peňazí v čase.

Sporenie do zlatých mincí

Sporenie do zlatých a strieborných mincí je alternatívou ku sporeniu do drahých kovov. Môžete si vybrať zo širokej ponuky investičných mincí a tešiť sa z krásneho dizajnu.

Novinky

Rio Tinto chystá predaj najväčšieho Vivid Pink diamantu z bane Argyle

18. 7. 2018

Rio Tinto ponúka na predaj svoj 3,14 karátový diamant vivid pink. Jedná sa o najväčší kameň svojej farby v histórii svojej každoročnej predajnej akcie.

Svetu by mohli čoskoro dôjsť zásoby zlata, varujú ťažobní experti

16. 7. 2018

Ťažobní experti vydali varovanie, že svetové zásoby zlata by mohli byť čoskoro vyčerpané.

Pamätná strieborná minca, 10EUR "Grécka kultúra - historici - Pindaros" proof

11. 7. 2018

Grécka mincovňa si skrz 10EUR pamätnú striebornú mincu pripomína Pindarosa, historika považovaného za najvýznamnejšieho starovekého gréckeho predstaviteľa zborovej lyriky.

Zlatý muž na Aljaške

9. 7. 2018

Shawn Pomrenke, vo svete zlata známy pod príznačnou prezývkou "Pán Gold", je vlastníkom spoločnosti Christine Rose, jednej z najznámejších ťažobných spoločností, s ktorou sa vydal hľadať zlato do podmorských hlbín na Aljaške.

Kontaktujte nás

+421 333 813 426
+421 948 065 776
TrustWorthy Investment SK a.s.
Boženy Němcovej 8, Bratislava, 811 04