Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookies. Ďalším využívaním týchto webových stránok súhlasíte s ich využívaním. Súhlasím

Nákupný košík je prázdny

Obchodník telom aj dušou

Uvažuješ nad zmenou svojej kariéry, pretože pracovať pre niekoho ťa už nebaví, ale nechceš začínať na zelenej lúke? Radi ťa podporíme.

U nás si sám sebe šéfom! Nepotrebujeme svojich ľudí drviť a kontrolovať. Spoliehame na ich radosť z práce a chuť zarábať veľa peňazí.

Tvojou prácou bude oslovovanie potenciálnych partnerov, ktorí majú záujem o investície a nie je im ľahostajné, čo sa dlhodobo deje s ich peniazmi. Tvojou radosťou bude predaj investičných komodít ako je zlato, striebro, platina a ďalšie. Tvoja odmena bude spokojnosť partnerov a skvelý zárobok.

Čo potrebuješ vedieť?

Máš skúsenosti s predajom, baví ťa komunikácia s ľuďmi a si zvyknutý samostatne pracovať. Všetko ostatné ťa naučíme!
Práca je na IČO, odmeny za výkon + odporúčanie + pasívny príjem.

Flexibilná pracovná doba je u nás samozrejmosťou.
Zaškolenie, odovzdanie a spoluvytváranie know-how, s tým všetkým môžeš počítať. K tomu podpora osobného rozvoja v SR a zahraničí.
Keď budeš naozaj dobrý, môžeš si založiť aj svoj franchising. Aj s tým ti pomôžeme!

Je to to čo hľadáš?

Potom budeme radi, keď sa spoznáme. Odpovedz na náš inzerát a porozprávame sa o tom osobne a sám / sama uvidíš, že inú šancu už nepotrebuješ.

Program Zápožička určený pre majiteľov zlatých či strieborných zliatkov garantuje šesťpercentný ročný výnos.

7. 10. 2022

S novou investičnou ponukou Zápožička vstupuje na trh česká spoločnosť TrustWorthy Investment. Program určený pre majiteľov zlatých či strieborných zliatkov garantuje šesťpercentný ročný výnos.

Zúčastnili sme sa na úspešnom veľtrhu Zberateľ 2022

26. 9. 2022

V dňoch 9.-10.09.2022 prebiehal 25. ročník obľúbeného veľtrhu Zberateľ. Český národ je svojim zberateľstvom známy a návštevnosť tohto veľtrhu to len potvrdzuje.

Pamätná strieborná minca, 200Kč 100. výročie narodenia Dany Zátopkovej a Emila Zátopka

15. 9. 2022

Posledná pamätná strieborná minca vydaná Českou národnou bankou na rok 2022 - náklad v kvalite proof: 15400 ks, náklad v kvalite stand 8300 ks.