Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookies. Ďalším využívaním týchto webových stránok súhlasíte s ich využívaním. Súhlasím

Nákupný košík je prázdny

Novinky

Investujte do zlata a striebra s garantovaným výnosom 6% ročne!

14. 6. 2022

Vďaka vlastnej rafinácii a priamemu napojeniu na zlievárne Vám prostredníctvom programu ZÁPOŽIČKA garantujeme 6% ročný výnos.

Krst dukátov Bambitka: akcia plná hviezd naštartovala zdarnú spoluprácu

3. 6. 2022

Deň detí patril tento rok okrem iného aj krstu dukátov Bambitka, ktoré vznikli spoluprácou s rozprávkou Tajemství staré Bambitky 2. V hoteli Alchymist bolo postarané o dobrú zábavu aj množstvo známych osobností.

Predstavujeme vám dukáty a sady dukátov s postavami z rozprávky Tajemství staré bambitky 2

1. 6. 2022

Exkluzívna spolupráca s rozprávkou Tajemství staré bambitky priniesla ďalšie ovocie - dukáty a sady dukátov v zlatom a striebornom prevedení.

Na jedinom mieste v Česku sa „ťaží“ zlato a striebro z elektroniky a šperkov

23. 5. 2022

Zlato ani striebro sa už nikde v Českej republike neťaží. Napriek tomu existuje miesto, kde je možné tieto rýdze kovy získať. Nachádza sa v Habroch na Havlíčkobrodsku. Spoločnosť TrustWorthy Investment tu prevádzkuje jedinú rafinériu v krajine. Drahé kovy pochádzajú z vyslúžilých elektrospotrebičov či šperkov.

Firma ťaží zlato a striebro z elektroniky aj šperkov - článok MF DNES

18. 5. 2022

"Zlato ani striebro už sa nikde v Českej republike neťaží. Napriek tomu existuje miesto, kde je možné tieto rýdze kovy získať. Nachádza sa v Habroch na Havlíčkobrodsku. Spoločnosť TrustWorthy Investment tu prevádzkuje jedinú rafinériu v krajine."

Franchising s TWI: prinášame Vám rozhovor s novým franchisantom pre stredočeský kraj, Ing. Vladimírom Bubníkom

18. 5. 2022

Franchising sa do našich končin dostáva prostredníctvom zabehnutých, ale aj nových a inovatívnych firiem. Prečo sa pán Bubník rozhodol práve pre náš koncept sa dočítate v rozhovore.

Exkluzívna spolupráca s rozprávkou Tajemství staré bambitky 2

19. 4. 2022

TrustWorthy Investment a rozprávka Tajemství staré bambitky 2 predstavujú sporenie do Karaby – sporenie do zlatej a striebornej investičnej mince.

Meníme elektroodpad na zlaté zliatky cenovo výhodné a s medzinárodným certifikátom

19. 4. 2022

Meníme elektroodpad na zlaté zliatky cenovo výhodné a s medzinárodným certifikátom, povedal CzechIndustry Michal Spurný, CEO TrustWorthy Investment

Prehľadajte pivnice: Smetie môže byť nad zlato? Tu kov získavajú z elektroodpadu! Článok Blesku

12. 4. 2022

Máte doma starý telefón alebo notebook? Možno sa v nich ukrýva malý „poklad“. Aj česká firma vie ako získať drahý kov z vyslúžilých elektroprístrojov či ich častí.

Súčasní "alchymisti" vykúzlia zlato z odpadu

17. 3. 2022

Prečítajte si rozhovor s Michalom Spurným, ktorý vyšiel v prílohe Fresh Time časopisu Prosperita.

Klimatická regulácia: Nutnosť alebo príležitosť?

12. 3. 2022

Ekologická a klimatická udržateľnosť v dnešnej dobe prinášajú veľké množstvo príležitostí na pracovnom ako aj podnikateľskom trhu. Prečítajte si článok, v ktorom Michal Spurný hovorí o recyklácii drahých kovov ako jedinečnej a v dnešnej dobe veľmi aktuálnej podnikateľskej príležitosti.

Máte doma starý tlačidlový mobil s anténou? Má až tri gramy zlata, hovorí majiteľ firmy na recykláciu

4. 3. 2022

„Väčší objem zlata i drahých kovov je v starej elektronike,“ hovorí Michal Spurný, predseda predstavenstva spoločnosti TrustWorthy Investment Holding SE.

Zálohová faktúra na rezerváciu produktov

24. 2. 2022

Vážení klienti, pri všetkých rezerváciách produktov cez náš rezervačný systém budeme po obdržaní rezervácie vystavovať zálohové faktúry na vami rezervované produkty. 

Najviac zlata nájdete na skládke

15. 2. 2022

Prinášame Vám ďalší rozhovor s Michalom Spurným na tému recyklácie drahých kovov, ktorý vyšiel v týždenníku HROT.

Diamanty na vzostupe

15. 2. 2022

Diamantový trh zažil v roku 2021 mierny refresh cien po hroznom prepade v roku 2020 vďaka kríze spôsobenej vírusom covid-19. Rok 2021 sa celkovo niesol v pozitívnej a optimistickej nálade zakončenej viac než uspokojivým predajom diamantových šperkov.

POZOR: Zmena čísla účtu od 7.2.2022

7. 2. 2022

Vážení spolupracovníci, milí klienti, od 7.2.2022 máme pre všetky Vaše úhrady sporenia aj objednávok zriadené nové číslo účtu: SK3011110000001693557008. Prosíme Vás o zmenu Vašich trvalých príkazov s okamžitou platnosťou. Ďakujeme

Článok TZB INFO: Česká spoločnosť mení elektroodpad na zlaté zliatky

2. 2. 2022

TrustWorthy Investment z elektronických výrobkov dokáže vyťažiť maximum, podobne ako napríklad zo starých šperkov. Prečítajte si článok, ktorý o nás vyšiel na portáli TZB INFO.

Prognózy pre cenu zlata na rok 2022: Investori sú zatiaľ opatrní

18. 1. 2022

Napriek koncoročným prognózam o zvyšovaní ceny zlata drahý kov na začiatku roka 2022 drží stále na relatívne nízkej úrovni. Môžu za to opatrnosť investorov z dôvodu očakávania rastu úrokových sadzieb zo strany FEDu a inflácia.

Inflácia na Slovensku rapídne narastá, Slováci sa však dostatočne nebránia

14. 12. 2021

Na Slovensku z mesiaca na mesiac narastajú bežné výdavky obyvateľov, za ktoré môže inflácia. Tú nespôsobuje len súčasná, už takmer dva roky pretrvávajúca koronakríza, príčin je viacero.

Obchodovanie so zlatom ako udržateľný biznis - u nás je to možné

13. 12. 2021

Predseda predstavenstva TrustWorthy Investment Holding SE Michal Spurný píše o činnosti firmy aj o tom, ako môžu ľudia ochrániť svoj majetok investovaním do drahých kovov.

1 2 3 4 17 33 49 65