Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookies. Ďalším využívaním týchto webových stránok súhlasíte s ich využívaním. Súhlasím

Nákupný košík je prázdny

Exkluzívna spolupráca s rozprávkou Tajemství staré bambitky 2

19. 4. 2022

V utorok 7.2.2022 mali pozvaní diváci v Českej republike možnosť pozrieť si predpremiéru pokračovania úspešnej českej rozprávky Tajemství staré bambitky 2 Iva Macharáčka, ktorá je opäť obsadená hviezdami ako Tomáš Klus, Kamila Janovičová či Ondřej Vetchý. Prvá časť rozprávky pritom prišla do kín v roku 2011. Premiéra rozprávky je naplánovaná na 10.2.2022.


Sporenie do Karaby

V spolupráci s Fairytale production spoločnosť TrustWorthy Investment ponúka svojim klientom sporenie do Karaby. Karaba je veľmi dobre známe rozprávkové platidlo, ktoré rovnako ako naše sporenie tvorí „skutočný poklad“ pre každého, kto ho vlastní.

Klienti si u nás môžu zjednať strieborné sporenie do Karaby a zlaté sporenie do Karaby.

Ak si klient vyberie strieborné sporenie do Karaby, bude si sporiť do striebornej investičnej mince vo váhe 1oz (1 unca), pričom toto sporenie je ideálne napríklad na vytváranie detského „pokladu“ na námet rozprávky. Zlaté sporenie do Karaby je sporenie do zlatej investičnej mince vo váhe 1oz (1 unca).

Pri dosporení produktu sú mince odovzdávané v obale s motívom Karaby.

Sporenie je možné si uzatvoriť online, pričom si treba v sekcii produkty vybrať práve zlaté alebo strieborné sporenie do Karaby. Podmienky uzatvorenia sporenia, ako aj jeho jednotlivé náležitosti sa riadia bežnými podmienkami uzatvorenia sporenia. Bližšie informácie nájdete v sekcii Produkty a službySporenieSporenie do zlatých a strieborných investičných mincí na našej stránke.

UZATVORTE SPORENIE RÝCHLO A POHODLNE KLIKNUTÍM SEM.

Na jedinom mieste v Česku sa „ťaží“ zlato a striebro z elektroniky a šperkov

23. 5. 2022

Zlato ani striebro sa už nikde v Českej republike neťaží. Napriek tomu existuje miesto, kde je možné tieto rýdze kovy získať. Nachádza sa v Habroch na Havlíčkobrodsku. Spoločnosť TrustWorthy Investment tu prevádzkuje jedinú rafinériu v krajine. Drahé kovy pochádzajú z vyslúžilých elektrospotrebičov či šperkov.

Firma ťaží zlato a striebro z elektroniky aj šperkov - článok MF DNES

18. 5. 2022

"Zlato ani striebro už sa nikde v Českej republike neťaží. Napriek tomu existuje miesto, kde je možné tieto rýdze kovy získať. Nachádza sa v Habroch na Havlíčkobrodsku. Spoločnosť TrustWorthy Investment tu prevádzkuje jedinú rafinériu v krajine."

Franchising s TWI: prinášame Vám rozhovor s novým franchisantom pre stredočeský kraj, Ing. Vladimírom Bubníkom

18. 5. 2022

Franchising sa do našich končin dostáva prostredníctvom zabehnutých, ale aj nových a inovatívnych firiem. Prečo sa pán Bubník rozhodol práve pre náš koncept sa dočítate v rozhovore.