Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookies. Ďalším využívaním týchto webových stránok súhlasíte s ich využívaním. Súhlasím

Nákupný košík je prázdny

Franchising s TWI: prinášame Vám rozhovor s novým franchisantom pre stredočeský kraj, Ing. Vladimírom Bubníkom

18. 5. 2022

Nový franchisant TrustWorthy Investment pre stredočeský kraj, Ing. Vladimír Bubník

Nedávno ste si prevzali franchisingovú licenciu TrustWorthy Investment. Čo bol hlavný dôvod spolupráce s touto spoločnosťou?

Cesta k vzájomnej spolupráci začala tým, že som sa prihlásil do výberového konania na pozíciu obchodný riaditeľ pre internú obchodnú sieť. Zaujala ma pracovná náplň aj vlastné produkty. Počas niekoľkých mesiacov došlo k zjednoteniu konceptu fungovania spoločnosti a to iba na franchisingovom koncepte. V tom čase som už mal osobnú skúsenosť a vďaka tomu, že som poznal firmu „zvnútra“, využil som ponúkanú možnosť a prejavil záujem o franchisu. Pre každú spoločnosť sú predovšetkým dôležití ľudia, ktorí majú jasnú víziu, dokážu za ňou ísť aj napriek prekážkam a držia pohromade. V TWI takí ľudia sú.

Ako vnímate spoločnosť TrustWorthy Investment do budúcnosti? V čom sa TWI odlišuje od ostatnej konkurencie?

Úplne zásadný rozdiel vidím v tom, že TWI ako jediná spoločnosť v oblasti obchodu s drahými kovmi má v ČR vlastnú rafináciu a dokáže získať východiskovú surovinu na následnú výrobu certifikovaných investičných zliatkov. Táto jednoznačná konkurenčná výhoda ponúka obrovský potenciál pre ďalší rozvoj.

Aké boli Vaše predchádzajúce skúsenosti vo sfére obchodu s drahými kovmi, diamantmi alebo numizmatikou?

S možnosťami obchodovania s drahými kovmi som sa zoznámil pred tromi rokmi. Absolvoval som všetky potrebné školenia a dva dni po tom, čo som získal certifikát, bol vyhlásený prvý celoštátny lockdown. Dovtedy som bol zvyknutý viesť obchodné rokovania a uzatvárať zmluvy pri osobnom stretnutí. Naraz bolo potrebné naučiť sa iným formám predaja a marketingu. Prijal som to ako výzvu a prenikol do sveta internetového marketingu. Získané skúsenosti teraz môžem úspešne uplatniť.

V čom vidíte najväčší potenciál na trhu s drahými kovmi, diamantmi, numizmatikou?

Jedná sa o komodity, ktoré sú v dobe ekonomických výkyvov bezpečným variantom na uloženie peňazí. Za dôležité považujem, že drahé kovy sú pre takmer každého človeka úplne zrozumiteľné. Keď napríklad klientom vysvetľujem ako sporenie do zlata funguje, ich najčastejšou reakciou býva: „Áno, to mi dáva zmysel“.

Prečo ste sa rozhodli práve pre franchisingový koncept podnikania?

S podnikaním vo franchisingovom koncepte mám päťročné skúsenosti v odbore realít. Prešiel som si cestu od rádového spolupracovníka, cez vedúceho kancelárie až po riaditeľa pobočky. Vstupujem do podnikateľského modelu, ktorý je mi známy. Môžem povedať, že som svojím spôsobom aj rád, že TWI je na začiatku fungovania v oblasti franchisingu, pretože mám priestor ovplyvniť mnohé praktické činnosti.

Myslíte si, že franchising je "hudbou budúcnosti"?

Malých a stredných podnikateľov stojí veľa úsilia, keď sa chcú na trhu presadiť. Franchisa ponúka pripravené a už overené postupy a návody. Väčšinou sa jedná o známe značky a zákazník môže očakávať štandard kvality.

Poradíte potenciálnym záujemcom ako si vybrať vhodnú franchisu?

Hodnotiace parametre sú vždy individuálneho charakteru. Všeobecne si myslím, že každý záujemca o franchisu si dokáže nájsť takú, s ktorou bude spokojný a úspešný. Zo svojich skúseností viem, že je vždy o niečo viac náročné začať pôsobiť v úplne inom odbore, než človek doteraz podnikal. Ďalej by som dôkladne zvažoval koncept, kedy časť prevádzok je tzv. "vlastných".

Investujte do zlata a striebra s garantovaným výnosom 6% ročne!

14. 6. 2022

Vďaka vlastnej rafinácii a priamemu napojeniu na zlievárne Vám prostredníctvom programu ZÁPOŽIČKA garantujeme 6% ročný výnos.

Krst dukátov Bambitka: akcia plná hviezd naštartovala zdarnú spoluprácu

3. 6. 2022

Deň detí patril tento rok okrem iného aj krstu dukátov Bambitka, ktoré vznikli spoluprácou s rozprávkou Tajemství staré Bambitky 2. V hoteli Alchymist bolo postarané o dobrú zábavu aj množstvo známych osobností.

Predstavujeme vám dukáty a sady dukátov s postavami z rozprávky Tajemství staré bambitky 2

1. 6. 2022

Exkluzívna spolupráca s rozprávkou Tajemství staré bambitky priniesla ďalšie ovocie - dukáty a sady dukátov v zlatom a striebornom prevedení.