Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookies. Ďalším využívaním týchto webových stránok súhlasíte s ich využívaním. Súhlasím

Nákupný košík je prázdny

Krst dukátov Bambitka: akcia plná hviezd naštartovala zdarnú spoluprácu

3. 6. 2022

V spolupráci s Fairytale production a rozprávkou Tajemství staré bambitky 2 sme dňa 1.6.2022 zažili neopakovateľný krst dukátov Bambitka, ktoré sú razené v zlatom a striebornom prevedení. 

Večer plný osobností

Na slávnostnom galavečere sme mali možnosť vidieť osobnosti ako Ladislava Špačka, Veroniku Khek Kubařovú ktorá v rozprávke stelesňovala postavu kráľovnej Aničky; Valentýnku Bečkovú, ktorá stvárňovala princeznú Johanku či Václava Noida Bártu, ktorý bol zároveň krstným otcom dukátov. Okrem nich na akcii nechýbali producenti rozprávky a predstavitelia našej spoločnosti TrustWorthy Investment.

K rozprávke neodmysliteľne patrí zlatý poklad, čo sa ukázalo aj pri samotnom krste. Šampanským sa totiž oblievali zlaté dukáty v truhlici, čo celej akcii dodalo rozprávkový nádych. 

Dukáty Bambitka je možné si od 1.6.2022 zakúpiť prostredníctvom nášho e-shopu v zlatom a striebornom prevedení v neobmedzenom počte kusov, pričom podobizne na dukátoch stvárňujú sedem hlavných rozprávkových postáv: Aničku, kráľa Jakuba, Júliu, Johanku, Karabu, Ferenca a Lorenca. Okrem jednotlivých dukátov je možné zakúpiť si aj číslovanú limitovanú sadu dukátov v etui, v ktorej sa nachádza všetkých sedem dukátov pokope - takisto v zlatom alebo striebornom prevedení. 

ETKY DUKÁTY A SADY DUKÁTOV NÁJDETE NA NAŠOM E-SHOPE

 

Sporenie do karaby 

Okrem dukátov, ktoré sme spoločne krstili spolupráca s rozprávkou priniesla ešte jeden nový produkt - sporenie do karaby. Sporenie do karaby je sporenie do zlatých a strieborných investičných mincí, ktoré je možné si pohodlne zjednať z domu online. Bližšie informácie o sporení do karaby nájdete v našom predchádzajúcom článku

TU JE MOŽNÉ ZJEDNAŤ SI SPORENIE DO KARABY ONLINE

Chcete si o krste prečítať viac? Kliknite na tento článok. 

Švajčiarsky tématický večer na franchize v Prahe

7. 7. 2022

Dňa 29.06.2022 spoločnosť TrustWorthy Investment Franchiza Praha organizovala ďalší z mnohých tématických večerov. V daný deň sme sa zaoberali Švajčiarskom.

Investujte do zlata a striebra s garantovaným výnosom 6% ročne!

14. 6. 2022

Vďaka vlastnej rafinácii a priamemu napojeniu na zlievárne Vám prostredníctvom programu ZÁPOŽIČKA garantujeme 6% ročný výnos.

Krst dukátov Bambitka: akcia plná hviezd naštartovala zdarnú spoluprácu

3. 6. 2022

Deň detí patril tento rok okrem iného aj krstu dukátov Bambitka, ktoré vznikli spoluprácou s rozprávkou Tajemství staré Bambitky 2. V hoteli Alchymist bolo postarané o dobrú zábavu aj množstvo známych osobností.