Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookies. Ďalším využívaním týchto webových stránok súhlasíte s ich využívaním. Súhlasím

Nákupný košík je prázdny

Krst dukátov Bambitka: akcia plná hviezd naštartovala zdarnú spoluprácu

3. 6. 2022

V spolupráci s Fairytale production a rozprávkou Tajemství staré bambitky 2 sme dňa 1.6.2022 zažili neopakovateľný krst dukátov Bambitka, ktoré sú razené v zlatom a striebornom prevedení. 

Večer plný osobností

Na slávnostnom galavečere sme mali možnosť vidieť osobnosti ako Ladislava Špačka, Kamilu Janovičovú, ktorá v rozprávke stelesňovala postavu kráľovnej Aničky; Valentýnku Bečkovú, ktorá stvárňovala princeznú Johanku či Václava Noida Bártu, ktorý bol zároveň krstným otcom dukátov. Okrem nich na akcii nechýbali producenti rozprávky a predstavitelia našej spoločnosti TrustWorthy Investment.

K rozprávke neodmysliteľne patrí zlatý poklad, čo sa ukázalo aj pri samotnom krste. Šampanským sa totiž oblievali zlaté dukáty v truhlici, čo celej akcii dodalo rozprávkový nádych. 

Dukáty Bambitka je možné si od 1.6.2022 zakúpiť prostredníctvom nášho e-shopu v zlatom a striebornom prevedení v neobmedzenom počte kusov, pričom podobizne na dukátoch stvárňujú sedem hlavných rozprávkových postáv: Aničku, kráľa Jakuba, Júliu, Johanku, Karabu, Ferenca a Lorenca. Okrem jednotlivých dukátov je možné zakúpiť si aj číslovanú limitovanú sadu dukátov v etui, v ktorej sa nachádza všetkých sedem dukátov pokope - takisto v zlatom alebo striebornom prevedení. 

ETKY DUKÁTY A SADY DUKÁTOV NÁJDETE NA NAŠOM E-SHOPE

 

Sporenie do karaby 

Okrem dukátov, ktoré sme spoločne krstili spolupráca s rozprávkou priniesla ešte jeden nový produkt - sporenie do karaby. Sporenie do karaby je sporenie do zlatých a strieborných investičných mincí, ktoré je možné si pohodlne zjednať z domu online. Bližšie informácie o sporení do karaby nájdete v našom predchádzajúcom článku

TU JE MOŽNÉ ZJEDNAŤ SI SPORENIE DO KARABY ONLINE

Chcete si o krste prečítať viac? Kliknite na tento článok. 

Program Zápožička určený pre majiteľov zlatých či strieborných zliatkov garantuje šesťpercentný ročný výnos.

7. 10. 2022

S novou investičnou ponukou Zápožička vstupuje na trh česká spoločnosť TrustWorthy Investment. Program určený pre majiteľov zlatých či strieborných zliatkov garantuje šesťpercentný ročný výnos.

Zúčastnili sme sa na úspešnom veľtrhu Zberateľ 2022

26. 9. 2022

V dňoch 9.-10.09.2022 prebiehal 25. ročník obľúbeného veľtrhu Zberateľ. Český národ je svojim zberateľstvom známy a návštevnosť tohto veľtrhu to len potvrdzuje.

Pamätná strieborná minca, 200Kč 100. výročie narodenia Dany Zátopkovej a Emila Zátopka

15. 9. 2022

Posledná pamätná strieborná minca vydaná Českou národnou bankou na rok 2022 - náklad v kvalite proof: 15400 ks, náklad v kvalite stand 8300 ks.