Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookies. Ďalším využívaním týchto webových stránok súhlasíte s ich využívaním. Súhlasím

Nákupný košík je prázdny

Krst kolekcie šperkov Elišky Bučkovej

6. 10. 2019

Kolekciu šperkov, ktorá sa skladá z piatich kusov, navrhla modelka, herečka Eliška Bučková v spolupráci s TrustWorthy Investment.

Praha, 1. októbra 2019 - Rozšírenou ponukou produktov TrustWorthy Investment sú šperky. Práve preto sme sa rozhodli pre kampaň k tomuto projektu. Všetko sme postupne odkrývali tak, aby každému šperku bol venovaný dostatok času.

Sme radi, že môžeme predstaviť celú kompletnú kolekciu s diamantovými šperkami, ktorú navrhla sama Eliška Bučková.

"Keď sme sa s vedením TWI bavili o možnej spolupráci, bolo to pre mňa ako dar z neba. Šperky, ktoré si väčšinou navrhujem sama pre seba, som v zápätí mohla navrhnúť aj pre ostatných. Bola to veľká výzva a zodpovednosť.

Musím priznať, že som zo začiatku nakreslila veľa návrhov, ale stále to nebolo "ono". Niečo mi tam chýbalo. Až na svadbe mojej sestry, kedy som sa pri omši pozerala na ich zamilovanosť a pritom počúvala moje a ich obľúbené svadobné čítanie z Biblie o láske (13Kor), vedela som, že to je to, čím sa chcem inšpirovať pri návrhoch svojej kolekcie šperkov. Moja kolekcia vychádza z viery v Boha, v lásku a kruh - symbol úplnosti, celistvosti. Na dvoch šperkoch je vyrytý úryvok z onoho Biblického čítania o láske v hebrejčine a znie: "Láska nikdy neprestáva". A to by som chcela popriať všetkým ľuďom, nielen tým, ktorí si šperky z mojej kolekcie Prayer for Love zakúpia. Nech ich láska k partnerovi, rodičom, k sebe, priateľom, svetu, ... nikdy neprestáva.'' Hovorí Eliška Bučková.

V pasáži Čierna Ruža, Na Příkopě, prebehol slávnostný krst tejto kolekcie. Krstu sa zúčastnila sama Eliška, ktorá si šperky z kolekcie naozaj zamilovala. Predstavenie šperkov a samotný akt s diamantovým prípitkom bol pre širokú verejnosť, našich klientov, obchodníkov i novinárov.

Celú kolekciu bude možné si objednať od 1.10.2019 na našich predajniach alebo webových stránkach. Veríme, že sa šperky budú páčiť rovnako tak, ako tvorkyni tejto kolekcie.

 

Bližšie informácie:

TrustWorthy Investment SK a.s., tel .: +421 948 065 776, www.twisk.sk

 

Eliška Bučková na sociálnych sieťach:

Instagram
Facebook

 

Eliška Bučková

  • je česká modelka, speváčka a víťazka Českej MISS v roku 2008. Eliška pochádza z Hodonínska, kde aj študovala. Pravidelne sa zúčastňuje ako lektorka na detskom rybárskom tábore.
  • V roku 2008 vyhrala súťaž Česká Miss. V rovnakom roku reprezentovala Českú republiku na Miss Universe a obsadila 11. miesto z 80 súťažiacich. V roku 2010 sa dostala do TOP 10 vo svetovej súťaži Top Model of the World.


TrustWorthy Investment SK a.s.

je popredný obchodník s drahými kovmi, diamantmi a numizmatikou. Klientom zabezpečuje kvalitné poradenstvo, ktoré im napomáha v orientácii na trhu a správnom výbere produktov, ktoré majú v budúcnosti rastovú hodnotu. Spoločnosť sa orientuje na globálny trh a tým môže dať klientom lepší servis a poradenstvo.
 

Kolekcia ''Prayer for Love''

  • Materiál Au 585/1000
  • Počet diamantov v celej kolekcii 27 ks
  • Celkom 5 šperkov
  • V predaji od 1.10.2019
  • Autor Eliška Bučková

Slávnostný krst sledovali rôzne médiá. Tu Vám prinášame odkazy na články, informácie k Eliške a šperkom tejto kolekcie.
Aha!

Pamätná strieborná minca, 5EUR "Novoročné mince 2021" stand

2. 12. 2020

Pre starovekých Rimanov bol boh Janus držiteľom kľúča ku šťastiu. Jeho dve tváre (minulosť a budúcnosť) sa objavujú na rakúskej Novoročnej minci 2021 vydanej v náklade 50000 kusov.

Rozšírenie programov nákupu aktív

1. 12. 2020

V pondelok vyšlo z centrálnej americkej banky Fed oznámenie, že opäť predlžuje platnosť svojich programov, ktoré sa priamo týkajú nákupov aktív a podpory ekonomiky.

Pamätná zlatá minca, 100EUR Nitrianske knieža Svätopluk II. proof

27. 11. 2020

Svätopluk II., ktorý bol nitrianskym kniežaťom len necelých 5 rokov získal svoju vládu po rozdelení krajiny jeho otcom na tri časti. Pripomeňme si nášho vladára z konca 1. tisícročia mincou v náklade 3950 kusov.