Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookies. Ďalším využívaním týchto webových stránok súhlasíte s ich využívaním. Súhlasím

Nákupný košík je prázdny

Celková cena tovaru: 0,00 €
Pokračovať v objednávke

Pozvánka na konferenciu "Medzinárodné daňové plánovanie a správa majetku v digitálnom svete".

7. 9. 2017

Spoločnosť TrustWorthy Investment je partnerom konferencie
"Medzinárodné daňové plánovanie a správa majetku v digitálnom svete".

Srdečne Vás pozývame na zaujímavý program. Pri jednej z tém sa taktiež môžete stretnúť aj s predsedom predstavenstva spoločnosti TrustWorthy Investment Holding SE, Michalom Spurným.

Informácie, ich tok a zber hýbu dnešným svetom. To je aj prípad podnikateľského prostredia, ktoré čelí novým výzvam. Ako je možné sa na túto dátovú revolúciu pripraviť? Ako si strážiť súkromie a chrániť sa pred nežiaducimi únikmi údajov? Nielen to sa dozviete na pravidelnej konferencii, tento krát zameranej na správu majetku v dnešnom digitálnom svete.

Investičná zlatá minca, 20NIS Cardo 2018

19. 6. 2018

Cardo bola hlavná ulica, srdce mesta a obchodné centrum, ktoré sa rozprestieralo zo severu na juh rímskych miest. Keďže sa nachádzala aj v Jeruzaleme, Izrael si ju pripomína krásnou investičnou zlatou mincou.

Hrad Zvíkov - významná súčasť histórie sa stala predlohou pre zlatú pamätnú mincu ČNB

13. 6. 2018

V máji vydala ČNB ďalšiu zlatú pamätnú mincu z edície Hrady v nominálnej hodnote 5 000 Kč. Predlohou pre mincu sa stal hrad Zvíkov, ktorého história sa spája s najstaršou českou kráľovskou dynastiou, s Přemyslovcami.

Slovensko vydalo od začiatku roka už dve žiadané strieborné mince

8. 6. 2018

Slovensko si od začiatku roka 2018 pripomenulo niekoľko významných udalostí. A ako sa patrí, tak Národná banka Slovenska pri ich príležitosti vydala pamätné strieborné mince v nominálnej hodnote 10 €.