Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookies. Ďalším využívaním týchto webových stránok súhlasíte s ich využívaním. Súhlasím

Nákupný košík je prázdny

Pozývame Vás na Tématický večer venovaný Slovensku

6. 10. 2019

Tématické večery sú špeciálne pripravené akcie spoločnosti TrustWorthy Investment, v rámci ktorých sa Vy aj Vaši klienti dozviete množstvo informácií zo sveta diamantov, numizmatiky a drahých kovov. Na tématický večer ste pozvaní Vy aj Vaši klienti a môžu Vám pomôcť v obchode a v oboznámení sa s portfóliom našich produktov.

Tématický večer zameraný na Slovensko sa bude niesť v duchu národných lákadiel. V rámci prednášok sa dozviete mnoho informácií zo sveta slovenskej numizmatiky - predstavíme si novinky, najznámejšie či najvzácnejšie mince. Špeciálnu pozornosť budeme venovať exkluzívnej medaile Petra Sagana, ktorú ako jediná predáva spoločnosť TrustWorthy Investment. 

V rámci prednášok sa predstaví cestovná agentúra Local Vibe, ktorá vytvára klientom netradičné slovenské zážitky. Celú atmosféru tématického večera podčiarknu jedinečné tóny vín z dielne vinárstva DOMIN & KUŠICKÝ, pričom tématický večer bude aj miestom komentovanej degustácie.

 

PROGRAM:
18:00 - 18:30: Príchod hostí a welcome drink

18:30: začiatok prenášok hostí

21:00: Približný koniec
 

Tešíme sa na Vás a Vašich klientov. Prihlasovanie v Informačnom systéme alebo na info@twisk.sk.

Rarita vo svete diamantov: Alrosa objavila diamant v diamante

15. 10. 2019

Takzvane dva v jednom by sa dal nazvať úplný unikát svojho druhu. Ruská ťažobná spoločnosť Alrosa našla v Jakutsku...

Príbeh dukátov Karla IV.

11. 10. 2019

Keď sa začal písať príbeh dukátov Karla IV., ktoré mali byť vyrazené pri výročí 600 rokov od jeho úmrtia, nikto nemohol ani len tušiť aký osud..

Záporné úrokové sadzby verzus cena zlata

11. 10. 2019

Médiami sa šíri informácia o záporných úrokových sadzbách bánk, ktoré majú byť realitou. To môže nahrať investorom, ktorí vlastnia vo svojom portfóliu zlato.