Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookies. Ďalším využívaním týchto webových stránok súhlasíte s ich využívaním. Súhlasím

Nákupný košík je prázdny

ZRUŠENÉ Pozývame Vás na Tématický večer venovaný Slovensku

6. 10. 2019

Tématické večery sú špeciálne pripravené akcie spoločnosti TrustWorthy Investment, v rámci ktorých sa Vy aj Vaši klienti dozviete množstvo informácií zo sveta diamantov, numizmatiky a drahých kovov. Na tématický večer ste pozvaní Vy aj Vaši klienti a môžu Vám pomôcť v obchode a v oboznámení sa s portfóliom našich produktov.

Tématický večer zameraný na Slovensko sa bude niesť v duchu národných lákadiel. V rámci prednášok sa dozviete mnoho informácií zo sveta slovenskej numizmatiky - predstavíme si novinky, najznámejšie či najvzácnejšie mince. Špeciálnu pozornosť budeme venovať exkluzívnej medaile Petra Sagana, ktorú ako jediná predáva spoločnosť TrustWorthy Investment. 

V rámci prednášok sa predstaví cestovná agentúra Local Vibe, ktorá vytvára klientom netradičné slovenské zážitky. Celú atmosféru tématického večera podčiarknu jedinečné tóny vín z dielne vinárstva DOMIN & KUŠICKÝ, pričom tématický večer bude aj miestom komentovanej degustácie.

 

PROGRAM:
18:00 - 18:30: Príchod hostí a welcome drink

18:30: začiatok prenášok hostí

21:00: Približný koniec
 

Tešíme sa na Vás a Vašich klientov. Prihlasovanie v Informačnom systéme alebo na info@twisk.sk.

Pamätná zlatá minca, 50EUR "Poklady Álp - Alpské vrcholy" proof

18. 2. 2020

Prvá minca novej rakúskej série "Poklady Álp" vyzdvihuje alpské vrcholy a pohľad na národný park Hohe Tauern, vrátane najvyššej hory Rakúska Grossglockner. Minca vychádza v náklade 20000 kusov.

Sada zlatých investičných mincí Sovereign 2020 proof

6. 2. 2020

Royal Mint vydáva limitovanú sadu 4 investičných mincí Sovereign 2020 v emisii iba 600 kusov! Rok 2020 je významný kvôli odchodu z EÚ. Tohtoročné razby preto môžu dosiahnuť vyššie zhodnotenie.

Pamätná strieborná minca, 200Kč Božena Němcová stand a proof

30. 1. 2020

Božena Němcová bola česká spisovateľka, ktorá sa preslávila najmä prózou Babička. Pripomeňme si jej 200. výročie narodenia mincou, ktorá vychádza v prevedení proof v náklade 11100 kusov a stand v náklade 5600 kusov.