Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookies. Ďalším využívaním týchto webových stránok súhlasíte s ich využívaním. Súhlasím

Nákupný košík je prázdny

Predstavenie spoločnosti

5. 9. 2016

Predstavenie spoločnosti

Spoločnosť Trustworthy Investment je holdingovou spoločnosťou, tvorenou akciovými spoločnosťami v jednotlivých krajinách s priamym riadením holdingu TrustWorthy Investment Holding SE so sídlom v Prahe.

Pod Trustworthy Investment Holding SE patria dcérske spoločnosti TrustWorthy Investment CZ a.s., TrustWorthy Investment SK a.s. a TrustWorthy Investment UK LTD. Predsedom predstavenstva Trustworthy Investment Holding SE je pán Michal Spurný. Jednotlivé akciové spoločnosti sú riadené lokálnymi predsedami predstavenstva.

TrustWorthy Investment patrí medzi popredných hráčov na poli obchodu s fyzickými komoditami - diamantmi, zlatom, striebrom a platinou. Súčasne sa spoločnosť venuje nákupu, aukciám a predaju v oblasti numizmatiky a to ako modernej, tak historickej.

TrustWorthy Investment v súčasnosti pokrýva komplexné investičné portfólio pre investície do fyzicky vlastnených drahých kovov, drahých kameňov a numizmatiky, vrátane možnosti sporenia do drahých kovov. Týmto sa stáva z pohľadu konkurencie unikátnou spoločnosťou, ktorá je schopná pokryť potreby jednotlivých investorov od drobných po významných a naplniť ich očakávania.

Prioritným cieľom spoločnosti bol, je a bude konzultatívny predaj investičných komodít s vysokým profesionálnym vhľadom a servisom voči klientom. S rastom a rozvojom rozširuje dostupnosť kamenných obchodov, ktoré poskytujú príjemné prostredie, školiace a prezentačné priestory a komorné zázemie pre obchodné rokovania. Predajne týmto podporujú silný prozákaznícky prístup a profesionálny konzultatívny predaj. Kvalitná dostupnosť informácií a rozsiahly e-shop potom ponúka webové stránky vo všetkých zastupovaných krajinách.

Misia a vízia spoločnosti sa opierajú o globálne trhy a ich využitie pre zaistenie silného a širokého investičného portfólia aj tej najnáročnejšej klientely. Významným cieľom je tiež rozvoj vzdelávania v odbore investícií do drahých kovov, diamantov a numizmatiky smerom k obchodným zástupcom aj širokej verejnosti.

Ako spoločensky zodpovedná firma venujeme svoju pozornosť a finančnú podporu tiež charite. Našim dlhoročným partnerom je azylový dom v Plzni a podpora drobnejším lokálnym projektom.

Program Zápožička určený pre majiteľov zlatých či strieborných zliatkov garantuje šesťpercentný ročný výnos.

7. 10. 2022

S novou investičnou ponukou Zápožička vstupuje na trh česká spoločnosť TrustWorthy Investment. Program určený pre majiteľov zlatých či strieborných zliatkov garantuje šesťpercentný ročný výnos.

Zúčastnili sme sa na úspešnom veľtrhu Zberateľ 2022

26. 9. 2022

V dňoch 9.-10.09.2022 prebiehal 25. ročník obľúbeného veľtrhu Zberateľ. Český národ je svojim zberateľstvom známy a návštevnosť tohto veľtrhu to len potvrdzuje.

Pamätná strieborná minca, 200Kč 100. výročie narodenia Dany Zátopkovej a Emila Zátopka

15. 9. 2022

Posledná pamätná strieborná minca vydaná Českou národnou bankou na rok 2022 - náklad v kvalite proof: 15400 ks, náklad v kvalite stand 8300 ks.