Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookies. Ďalším využívaním týchto webových stránok súhlasíte s ich využívaním. Súhlasím

Nákupný košík je prázdny

Predstavujeme vám dukáty a sady dukátov s postavami z rozprávky Tajemství staré bambitky 2

1. 6. 2022

V utorok 7.2.2022 mali pozvaní diváci v Českej republike možnosť pozrieť si predpremiéru pokračovania úspešnej českej rozprávky Tajemství staré bambitky 2 Iva Macharáčka, ktorá je opäť obsadená hviezdami ako Tomáš Klus, Kamila Janovičová či Ondřej Vetchý. Prvá časť rozprávky pritom prišla do kín v roku 2011. 

V spolupráci s Fairytale production spoločnosť TrustWorthy Investment ponúka už niekoľko mesiacov svojim klientom SPORENIE DO KARABY. Karaba je veľmi dobre známe rozprávkové platidlo, ktoré rovnako ako naše sporenie tvorí „skutočný poklad“ pre každého, kto ho vlastní.

UZATVORTE SPORENIE RÝCHLO A POHODLNE KLIKNUTÍM SEM.

Exkluzívna spolupráca s rozprávkou Tajemství staré bambitky priniesla ďalšie ovocie - dukáty a sady dukátov v zlatom a striebornom prevedení. 

Zlaté a strieborné dukáty s tématikou rozprávky Tajemství staré bambitky 2

KRST DUKÁTOV sa uskutočnil 1.6.2022 od 19. hodiny v Prahe.

Sedem rôznych dukátov zobrazujúcich rozprávkové postavy Karabu, Júliu, Aničku, Jakuba, Ferenca, Lorenca a Johanku vychádzajú v zlatom aj striebornom prevedení. Dukáty vychádzajú samostatne v etui, alebo spolu v limitovaných sadách v striebornom a zlatom prevedení. Je len na Vás, ktorému prevedeniu dáte prednosť.

Špecifikácia dukátov:
Nominálna hodnota: 1 DUKÁT
Materiál: Au / Ag 999/1000
Prevedenie: Proof
Hmotnosť: Au 7,77 g, Ag 31,1 g
Priemer: Au 25 mm, Ag 40 mm
Hrana: Hladká
Emisia: jún 2022
Razba: Mincovňa Kremnica

DUKÁTY BAMBITKA A ICH SADY NÁJDETE V ZLATOM AJ STRIEBORNOM PREVEDENÍ NA NAŠOM ESHOPE.

Švajčiarsky tématický večer na franchize v Prahe

7. 7. 2022

Dňa 29.06.2022 spoločnosť TrustWorthy Investment Franchiza Praha organizovala ďalší z mnohých tématických večerov. V daný deň sme sa zaoberali Švajčiarskom.

Investujte do zlata a striebra s garantovaným výnosom 6% ročne!

14. 6. 2022

Vďaka vlastnej rafinácii a priamemu napojeniu na zlievárne Vám prostredníctvom programu ZÁPOŽIČKA garantujeme 6% ročný výnos.

Krst dukátov Bambitka: akcia plná hviezd naštartovala zdarnú spoluprácu

3. 6. 2022

Deň detí patril tento rok okrem iného aj krstu dukátov Bambitka, ktoré vznikli spoluprácou s rozprávkou Tajemství staré Bambitky 2. V hoteli Alchymist bolo postarané o dobrú zábavu aj množstvo známych osobností.