Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookies. Ďalším využívaním týchto webových stránok súhlasíte s ich využívaním. Súhlasím

Nákupný košík je prázdny

Rozhovor o aktuálnej situácii v rámci drahých kovov

7. 4. 2020

Investori, ktorí nakupujú zlaté tehly, zliatky a mince, napríklad aj v rámci rôznych programov sporenia do zlata, by mali mať dobre zistené, či a ako má ich obchodník zabezpečené dodanie samotného kovu. Aj kvôli dočasnému uzavretiu veľkej švajčiarskej rafinérie je totiž ponuka na trhu pod tlakom, hovorí Michal Spurný, predseda predstavenstva TrustWorthy Investment Holding SE.

Tento rozhovor poskytol Michal Spurný práve Investičnému webu a tu sa pozrite na video

 

Pamätná strieborná minca, 5EUR "Novoročné mince 2021" stand

2. 12. 2020

Pre starovekých Rimanov bol boh Janus držiteľom kľúča ku šťastiu. Jeho dve tváre (minulosť a budúcnosť) sa objavujú na rakúskej Novoročnej minci 2021 vydanej v náklade 50000 kusov.

Rozšírenie programov nákupu aktív

1. 12. 2020

V pondelok vyšlo z centrálnej americkej banky Fed oznámenie, že opäť predlžuje platnosť svojich programov, ktoré sa priamo týkajú nákupov aktív a podpory ekonomiky.

Pamätná zlatá minca, 100EUR Nitrianske knieža Svätopluk II. proof

27. 11. 2020

Svätopluk II., ktorý bol nitrianskym kniežaťom len necelých 5 rokov získal svoju vládu po rozdelení krajiny jeho otcom na tri časti. Pripomeňme si nášho vladára z konca 1. tisícročia mincou v náklade 3950 kusov.