Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookies. Ďalším využívaním týchto webových stránok súhlasíte s ich využívaním. Súhlasím

Nákupný košík je prázdny

Švajčiarsky tématický večer na franchize v Prahe

7. 7. 2022

Dňa 29.06.2022 spoločnosť TrustWorthy Investment Franchiza Praha organizovala ďalší z mnohých tématických večerov. V daný deň sme sa zaoberali Švajčiarskom.

V prezentácii sme sa preberali históriou tejto krajiny, jej zaujímavosťou a samozrejme drahými kovmi, mincami i emisným plánom. Teraz k našim znalostiam zo školy pridali aj ďalšie informácie o ktorých sme doteraz nevedeli. Nielen, že sme si opäť užili úžasný večer, ale ešte sme o niečo málo múdrejší a o tomto štáte toho vieme zas o maličko viac.

Ďakujeme našim klientom, partnerom a kolegom, že prišli a napomohli k vytvoreniu takej skvelej atmosféry. Myslíme si, že sa nám večer vydaril a tešíme sa na ďalší. Veľká vďaka tiež patrí Prvej pražskej kantýne, ktorá pripravila výborné pohostenie a DJ BIEGLES, ktorý nás po celý večer sprevádzal krásnou hudbou. Už teraz sa tešíme na ďalší večer, ktorý uskutočníme v septembri a témou bude Francúzsko. Dovtedy Vám praje celý tím franchizy Praha aby ste si užili krásne, pokojné a pohodové leto.

    

Program Zápožička určený pre majiteľov zlatých či strieborných zliatkov garantuje šesťpercentný ročný výnos.

7. 10. 2022

S novou investičnou ponukou Zápožička vstupuje na trh česká spoločnosť TrustWorthy Investment. Program určený pre majiteľov zlatých či strieborných zliatkov garantuje šesťpercentný ročný výnos.

Zúčastnili sme sa na úspešnom veľtrhu Zberateľ 2022

26. 9. 2022

V dňoch 9.-10.09.2022 prebiehal 25. ročník obľúbeného veľtrhu Zberateľ. Český národ je svojim zberateľstvom známy a návštevnosť tohto veľtrhu to len potvrdzuje.

Pamätná strieborná minca, 200Kč 100. výročie narodenia Dany Zátopkovej a Emila Zátopka

15. 9. 2022

Posledná pamätná strieborná minca vydaná Českou národnou bankou na rok 2022 - náklad v kvalite proof: 15400 ks, náklad v kvalite stand 8300 ks.