Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookies. Ďalším využívaním týchto webových stránok súhlasíte s ich využívaním. Súhlasím

Nákupný košík je prázdny

Tematické večery v Bratislave - Veľká Británia

25. 8. 2020

Veľká Británia – kráľovská krajina, kde sa história snúbi so súčasnosťou, veľké metropoly s malebnými stredovekými hradmi a zámkami, kde vedľa súčasnej politiky prežívajú legendy s drakmi a vílami, kde nájdete parlament s lordmi a škótsku vysočinu s mužmi v sukniach, korunovačné klenoty, ale aj najlepšiu whisky

Program:

18:00 – Welcome drink

18:15 – Predseda predstavenstva TrustWorthy Investment SK a.s. p. Emanuel Debnár a numizmatik p. Rastislav Matis Vám predstavia históriu a numizmatické aktivity britskej mincovne The Royal Mint.

19:00 – Kráľovsky krásne a unikátne farebné drahé kamene - predstavenie spoločnosti Tumico s.r.o. a prípitok s drahokamom.

19:30 – Keď sa zdravie snúbi s krásou – predstavenie anglického certifikovaného lekárskeho biostimulačného prístroja Ultratone spoločnosťou LYPOFRESS s.r.o.

Aby ste si mohli vychutnať celý program, postaráme sa nielen o Váš duševný zážitok, ale aj o gastronomický: čaká Vás skvelé občerstvenie – slané i sladké, kvalitné víno a k tomu všetkému aj kráľovská voda od firmy Royal Water.

Ako „bonbónik“ sme pre Vás pripravili akciové balíčky mincí a farebných drahokamov - exkluzívne len pre účastníkov tejto akcie.

Tešíme sa na Vás už v stredu 23.9.2020 od 18. hodiny na Seberíniho 1 v Bratislave.

Cena 18 EUR / osoba.
Svoje miesta si rezervujte na bratislava@twisk.sk alebo +421 948 857 574

Zúčastnili sme sa Tematického večera venovaného Veľkej Británii

25. 9. 2020

Tematický večer venovaný Veľkej Británii sa napriek striktným hygienickým opatreniam opäť vydaril. Pozrite sa spolu s nami, ako to na ňom vyzeralo.

Pamätná strieborná minca, 10000HUF 150. výročie Maďarskej meteorologickej služby proof

25. 9. 2020

Maďarská meteorologická služba oslavuje 150. výročie svojej existencie. Pri tejto príležitosti vydáva Maďarská mincovňa striebornú mincu v prevedení proof v náklade 5000 kusov.

Tematické večery v Bratislave - Diamanty, šperky

24. 9. 2020

Pozývame Vás na Tematický večer TrustWorthy Investment venovaný luxusu a lesku krásnych diamantov a diamantových šperkov.