Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookies. Ďalším využívaním týchto webových stránok súhlasíte s ich využívaním. Súhlasím

Nákupný košík je prázdny

Na tlačovej konferencii s Petrom Saganom

3. 6. 2019

Keď sa povie meno Peter Sagan, čo sa Vám vybaví?

Cyklistika, cestný bicykel, zlatá medaila, majstrovstvá sveta, číslovka tri, zelený trikot, Slovensko, Tour de France, víťaz, majster sveta, cyklista tímu Bora, profesionál.

A práve na oslavu svojich po sebe idúcich troch víťazstiev ako prvý muž v histórii, a to práve na majstrovstvách sveta - Richmond (2015), Doha (2016) a Bergen (2017) - sa rozhodol Peter Sagan vydať pamätnú zlatú medailu, na ktorej je jeho portrét spolu s ďalšími cyklistickými prvkami. 

 

Niečo málo o pamätnej medaily

Rovnako ako je unikátna séria troch po sebe idúcich víťazstiev v cestnej cyklistike, tak aj každá medaila je unikátna, je číslovaná a každá má svoj certifikát. To bol práve aj dôvod, že sa medaila razila z rýdzeho kovu, pretože zlato je uchovávateľom hodnoty a zhodnocuje sa časom. Detailnejšie parametre, ktoré sa u jednotlivých medailí uvádzajú, sú nasledujúce: materiál – 24karátové rýdze zlato 999/1000, je v špičkovom prevedení, teda tzv. proof-like, jej hmotnosť je 184,9 gramov, náklad je iba 100 kusov a autorom je sám Peter Sagan . Rovnako ako je unikátna a jedinečná medaila, tak aj jej predaj si zaslúži exkluzivitu, preto edícia zlatej medaily je exkluzívne len v ponuke spoločnosti TrustWorthy Investment a je takmer vypredaná. Ak si prajete mať tento jedinečný kúsok doma, je možné si ju zakúpiť v našom e-shope. Ak si túto jedinečnú medailu zakúpite, ako jej majiteľ sa budete môcť zúčastniť osobného stretnutia s Petrom Saganom ako poďakovanie, že vnímate význam originality a jedinečnosti tejto medaily.

Špeciálna tlačová konferencia

Ako už bolo spomenuté vyššie, že všetko okolo zlatej pamätnej medaily je iné, bola zorganizovaná špeciálna tlačová konferencia s Petrom Saganom iba pre novinárov, kde bola zlatá medaila pokrstená. Konferencia prebehla 29.04.2019 v luxusnom hoteli Le Palais v centre Prahy, a to za účasti médií z celej Európy. Ako každý profesionálny športovec na najvyššej úrovni, je aj Peter Sagan časovo veľmi vyťažený muž, preto možnosť osobného stretnutia takého formátu by si nemal žiadny novinár nechať ujsť. Každý z prítomných novinárov sa tak mohol opýtať na športovú kariéru a život Petra Sagana. Celá tlačová konferencia bola moderovaná športovou reportérkou Kateřinou Nekolnou. Po oficiálnej časti a salve otázok nasledoval samotný krst medaily. Následne boli všetci prítomní pozvaní na slávnostný prípitok s občerstvením vo forme rautu.

Ďakujeme všetkým zúčastneným za nezabudnuteľný zážitok a personálu hotela za ochotu a ich profesionálny prístup.

Mgr. Ing. Denisa Dudová, Marketing manager TrustWorthy Investment CZ

Výsledky, dojmy a reakcie z tejto tlačovej konferencie, ktoré písali samotní novinári si môžete prečítať na nižšie uvedených odkazoch:

Nový Čas   Šport Pravda   Šport24   Žiar24   ŠportkySK   TerazSK

Program Zápožička určený pre majiteľov zlatých či strieborných zliatkov garantuje šesťpercentný ročný výnos.

7. 10. 2022

S novou investičnou ponukou Zápožička vstupuje na trh česká spoločnosť TrustWorthy Investment. Program určený pre majiteľov zlatých či strieborných zliatkov garantuje šesťpercentný ročný výnos.

Zúčastnili sme sa na úspešnom veľtrhu Zberateľ 2022

26. 9. 2022

V dňoch 9.-10.09.2022 prebiehal 25. ročník obľúbeného veľtrhu Zberateľ. Český národ je svojim zberateľstvom známy a návštevnosť tohto veľtrhu to len potvrdzuje.

Pamätná strieborná minca, 200Kč 100. výročie narodenia Dany Zátopkovej a Emila Zátopka

15. 9. 2022

Posledná pamätná strieborná minca vydaná Českou národnou bankou na rok 2022 - náklad v kvalite proof: 15400 ks, náklad v kvalite stand 8300 ks.