Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookies. Ďalším využívaním týchto webových stránok súhlasíte s ich využívaním. Súhlasím

Nákupný košík je prázdny

TrustWorthy Investment SK a.s. hosťom Dámskeho klubu o numizmatike

20. 6. 2019

Relácia Dámsky klub vysielaná na Jednotke (RTVS) už niekoľko rokov prináša novinky zo širokého spektra záujmov a dôležitých informácií nie len pre dámy, ale aj pre pánov. V stredu 19.6. sme mali možnosť stať sa súčasťou jednej z epizód prostredníctvom rozhovoru, ktorý s predsedom predstavenstva TrustWorthy Investment SK a.s. Emanuelom Debnárom viedla charizmatická Iveta Malachovská. 

Emanuel Debnár sa v rozhovore zameral na numizmatiku z hľadiska laickej verejnosti a toho, ako je možné zistiť či minca, ktorú máme doma má nejakú hodnotu.  V reportáži takisto predstavil mince z rôznych kútov sveta a vysvetlil spojitosť medzi investičnými zliatkami a numizmatikou. Pozrite si celú reportáž v nasledujúcom videu. 

Program Zápožička určený pre majiteľov zlatých či strieborných zliatkov garantuje šesťpercentný ročný výnos.

7. 10. 2022

S novou investičnou ponukou Zápožička vstupuje na trh česká spoločnosť TrustWorthy Investment. Program určený pre majiteľov zlatých či strieborných zliatkov garantuje šesťpercentný ročný výnos.

Zúčastnili sme sa na úspešnom veľtrhu Zberateľ 2022

26. 9. 2022

V dňoch 9.-10.09.2022 prebiehal 25. ročník obľúbeného veľtrhu Zberateľ. Český národ je svojim zberateľstvom známy a návštevnosť tohto veľtrhu to len potvrdzuje.

Pamätná strieborná minca, 200Kč 100. výročie narodenia Dany Zátopkovej a Emila Zátopka

15. 9. 2022

Posledná pamätná strieborná minca vydaná Českou národnou bankou na rok 2022 - náklad v kvalite proof: 15400 ks, náklad v kvalite stand 8300 ks.