Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookies. Ďalším využívaním týchto webových stránok súhlasíte s ich využívaním. Súhlasím

Nákupný košík je prázdny

TrustWorthy Investment SK a.s. hosťom Dámskeho klubu o numizmatike

20. 6. 2019

Relácia Dámsky klub vysielaná na Jednotke (RTVS) už niekoľko rokov prináša novinky zo širokého spektra záujmov a dôležitých informácií nie len pre dámy, ale aj pre pánov. V stredu 19.6. sme mali možnosť stať sa súčasťou jednej z epizód prostredníctvom rozhovoru, ktorý s predsedom predstavenstva TrustWorthy Investment SK a.s. Emanuelom Debnárom viedla charizmatická Iveta Malachovská. 

Emanuel Debnár sa v rozhovore zameral na numizmatiku z hľadiska laickej verejnosti a toho, ako je možné zistiť či minca, ktorú máme doma má nejakú hodnotu.  V reportáži takisto predstavil mince z rôznych kútov sveta a vysvetlil spojitosť medzi investičnými zliatkami a numizmatikou. Pozrite si celú reportáž v nasledujúcom videu. 

Pamätná strieborná minca, 5EUR "Novoročné mince 2021" stand

2. 12. 2020

Pre starovekých Rimanov bol boh Janus držiteľom kľúča ku šťastiu. Jeho dve tváre (minulosť a budúcnosť) sa objavujú na rakúskej Novoročnej minci 2021 vydanej v náklade 50000 kusov.

Rozšírenie programov nákupu aktív

1. 12. 2020

V pondelok vyšlo z centrálnej americkej banky Fed oznámenie, že opäť predlžuje platnosť svojich programov, ktoré sa priamo týkajú nákupov aktív a podpory ekonomiky.

Pamätná zlatá minca, 100EUR Nitrianske knieža Svätopluk II. proof

27. 11. 2020

Svätopluk II., ktorý bol nitrianskym kniežaťom len necelých 5 rokov získal svoju vládu po rozdelení krajiny jeho otcom na tri časti. Pripomeňme si nášho vladára z konca 1. tisícročia mincou v náklade 3950 kusov.