Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookies. Ďalším využívaním týchto webových stránok súhlasíte s ich využívaním. Súhlasím

Nákupný košík je prázdny

TWI sa aj tento rok zúčastnilo Bratislavských zberateľských dní

18. 6. 2019

Spoločnosť TrustWorthy Investment SK a.s. sa aj tento rok zúčastnila na najväčšom zberateľskom veľtrhu na Slovensku, Bratislavských zberateľských dňoch. V termíne 7. a 8. júna 2019 sme v stánku prezentovali produkty a služby našej ponuky, pričom sme širokej verejnosti poprvýkrát predstavili zlatú pamätnú medailu Petra Sagana. Tú samotný autor Peter Sagan krstil za našej prítomnosti v apríli tohto roku v Prahe a my sme sa stali jej výhradným predajcom. 
Návštevníci mali okrem numizmatických stánkov možnosť nahliadnuť aj do stánkov so známkami, minerálmi, šperkami a inými zberateľskými kúskami. Veľtrh oslovil lákavou ponukou zberateľských kúskov profesionálnych zberateľov, ale aj všetkých, ktorí sa zberateľstvu venujú vo svojom voľnom čase.

    

Bratislavské zberateľské dni sú čoraz populárnejšie medzi širokou verejnosťou a preto mnoho návštevníkov zaujalo, že dostali možnosť zdarma si dať v našom stánku ohodnotiť svoje numizmatické zbierky

Pluska         Topky       Dobrenoviny      Dnesky      24hod

Pamätná strieborná minca, 5EUR "Novoročné mince 2021" stand

2. 12. 2020

Pre starovekých Rimanov bol boh Janus držiteľom kľúča ku šťastiu. Jeho dve tváre (minulosť a budúcnosť) sa objavujú na rakúskej Novoročnej minci 2021 vydanej v náklade 50000 kusov.

Rozšírenie programov nákupu aktív

1. 12. 2020

V pondelok vyšlo z centrálnej americkej banky Fed oznámenie, že opäť predlžuje platnosť svojich programov, ktoré sa priamo týkajú nákupov aktív a podpory ekonomiky.

Pamätná zlatá minca, 100EUR Nitrianske knieža Svätopluk II. proof

27. 11. 2020

Svätopluk II., ktorý bol nitrianskym kniežaťom len necelých 5 rokov získal svoju vládu po rozdelení krajiny jeho otcom na tri časti. Pripomeňme si nášho vladára z konca 1. tisícročia mincou v náklade 3950 kusov.