Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookies. Ďalším využívaním týchto webových stránok súhlasíte s ich využívaním. Súhlasím

Nákupný košík je prázdny

TWI sa aj tento rok zúčastnilo Bratislavských zberateľských dní

18. 6. 2019

Spoločnosť TrustWorthy Investment SK a.s. sa aj tento rok zúčastnila na najväčšom zberateľskom veľtrhu na Slovensku, Bratislavských zberateľských dňoch. V termíne 7. a 8. júna 2019 sme v stánku prezentovali produkty a služby našej ponuky, pričom sme širokej verejnosti poprvýkrát predstavili zlatú pamätnú medailu Petra Sagana. Tú samotný autor Peter Sagan krstil za našej prítomnosti v apríli tohto roku v Prahe a my sme sa stali jej výhradným predajcom. 
Návštevníci mali okrem numizmatických stánkov možnosť nahliadnuť aj do stánkov so známkami, minerálmi, šperkami a inými zberateľskými kúskami. Veľtrh oslovil lákavou ponukou zberateľských kúskov profesionálnych zberateľov, ale aj všetkých, ktorí sa zberateľstvu venujú vo svojom voľnom čase.

    

Bratislavské zberateľské dni sú čoraz populárnejšie medzi širokou verejnosťou a preto mnoho návštevníkov zaujalo, že dostali možnosť zdarma si dať v našom stánku ohodnotiť svoje numizmatické zbierky

Pluska         Topky       Dobrenoviny      Dnesky      24hod

Program Zápožička určený pre majiteľov zlatých či strieborných zliatkov garantuje šesťpercentný ročný výnos.

7. 10. 2022

S novou investičnou ponukou Zápožička vstupuje na trh česká spoločnosť TrustWorthy Investment. Program určený pre majiteľov zlatých či strieborných zliatkov garantuje šesťpercentný ročný výnos.

Zúčastnili sme sa na úspešnom veľtrhu Zberateľ 2022

26. 9. 2022

V dňoch 9.-10.09.2022 prebiehal 25. ročník obľúbeného veľtrhu Zberateľ. Český národ je svojim zberateľstvom známy a návštevnosť tohto veľtrhu to len potvrdzuje.

Pamätná strieborná minca, 200Kč 100. výročie narodenia Dany Zátopkovej a Emila Zátopka

15. 9. 2022

Posledná pamätná strieborná minca vydaná Českou národnou bankou na rok 2022 - náklad v kvalite proof: 15400 ks, náklad v kvalite stand 8300 ks.