Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookies. Ďalším využívaním týchto webových stránok súhlasíte s ich využívaním. Súhlasím

Nákupný košík je prázdny

Franchising

Staňte sa majiteľom úspešného biznisu v lukratívnom odvetví, ktoré má v nasledujúcich rokoch veľký potenciál… TrustWorthy Investment Holding SE rozvíja svoje Franchisingové podnikanie

TrustWorthy Investment Holding SE pracuje na tom, aby trh s drahými kovmi, numizmatikou, diamantmi a šperkami bol významným trhom, kde si ľudia ukladajú svoje financie a aby značka TrustWorthy Investment bola miestom prvej voľby pre každého potenciálneho zákazníka. Sme medzinárodná sieť spoločností s orientáciou na globálny trh.

Naši spolupracovníci sa podieľajú na tvorbe majetku v drahých kovoch, numizmatike a diamantoch u každého klienta. Naše rady sú užitočné, jednoduché a spoľahlivé. Klient je pre nás na prvom mieste a pomáhame mu nájsť riešenie a orientovať sa na trhu s drahými kovmi, numizmatikou a diamantmi. Efektívnymi a bezplatnými konzultáciami pomáhame našim klientom bezpečne ukladať financie.

V rámci rozvoja našej spoločnosti sme sa rozhodli pre rozšírenie možností podnikania, a to práve formou franchisingového systému. Franchising u nás rozvíjame od roku 2016, kedy sme otvorili prvé predajne v Prahe, Karlových Varoch a Plzni.

Celú formu podnikania pod franchisingom ladíme a nastavujeme už niekoľko rokov. Nechali sme si vypracovať analýzu našej spoločnosti, do procesu sme zapojili člena správnej rady Českej asociácie franchisingu pána RnDr. Jiřího Lošťáka, Ph.D. a vypracovali sme detailný plán, ako postupne rozširovať našu sieť v rámci celej Českej aj Slovenskej republiky. Aktuálne máme otvorené dve aktívne frančízy v Českej republike v Prahe a v Českých Budějoviciach, na Slovensku v Bratislave.

Sme členmi Asociácie Franchisingu a ďalších profesijných združení a asociácií. Výsledkom nášho snaženia je prepracovaná, overená a úspešne fungujúca koncepcia v praxi. Tento štýl podnikania nemusí byť pre každého. Franchising je určený pre podnikateľov, manažérov, firmy alebo fyzické osoby, ktorí chcú začať samostatne podnikať pod silnou značkou.

Môžeme s hrdosťou vyhlásiť, že „teraz sme pripravení na plný plyn spustiť projekt Franchisingového systému v rámci spoločnosti TrustWorthy Investment Holding SE v praxi, hovorí pán Jaroslav Musil, riaditeľ franchisingovej siete, pod ktorého záštitou je celý projekt vedený. Máme veľmi dobré zázemie centrály, komplexný informačný systém, širokú ponuku produktov a služieb a hlavne silnú značku.“ hovorí pán Musil.

Veríme, že sa čoskoro uvidíme a rozšírime spolu sieť našich prevádzok po celej Českej aj Slovenskej republike.

„V budúcnosti uspejú iba Tí, ktorí sieť tvoria alebo Tí, ktorí sa do nej zapoja“ – RnDr. Jiří Lošťák, Ph.D, člen správnej rady Českej asociácie franchisingu.

Jaroslav Musil
riaditeľ franchisingovej siete TrustWorthy Investment Holding SE

V rámci spolupráce s Českou asociáciou franchisingu sme sa zúčastnili projektu Franchising Forum 2021, na ktorom náš projekt franchisingu prezentoval predseda predstavenstva TrustWorthy Investment Holding SE, Michal Spurný. Video si môžete pozrieť od druhej hodiny tu:

 

Pozvánka na Roadshow

V roku 2022 rozbiehame projekt s názvom Roadshow, počas ktorého sa budú môcť záujemcovia o informácie z franchisingu spoločnosti TrustWorthy Investment s nami stretnúť v týchto českých mestách:

Brno: 6.-7.4.2022
Ostrava: 13.-14.4.2022
Plzeň: 20.-21.4.2022
Liberec: 27.-28.4.2022

Pokiaľ Vás informácie o franšízingu zaujali a chceli by ste sa zúčastniť jednej zo schôdzok Roadshow, napíšte nám správu na jaroslav.musil@twieu.eu a my sa Vám obratom ozveme.

Nenašli ste medzi menovanými Vami preferované mesto? Mali by ste záujem o rozbehnutie frančízy na Slovensku? Napíšte nám správu a dohodneme sa na osobnej schôdzke, kde Vám všetko detailne vysvetlíme.

Zúčastnili sme sa na úspešnom veľtrhu Zberateľ 2022

26. 9. 2022

V dňoch 9.-10.09.2022 prebiehal 25. ročník obľúbeného veľtrhu Zberateľ. Český národ je svojim zberateľstvom známy a návštevnosť tohto veľtrhu to len potvrdzuje.

Pamätná strieborná minca, 200Kč 100. výročie narodenia Dany Zátopkovej a Emila Zátopka

15. 9. 2022

Posledná pamätná strieborná minca vydaná Českou národnou bankou na rok 2022 - náklad v kvalite proof: 15400 ks, náklad v kvalite stand 8300 ks.