Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookies. Ďalším využívaním týchto webových stránok súhlasíte s ich využívaním. Súhlasím

Nákupný košík je prázdny

Naši najlepší obchodníci

Obchodníci telom aj dušou - to sú práve obchodníci TrustWorthy Investment.

V tejto sekcii Vám ponúkame rozhovory s tými najlepšími obchodníkmi, ktorí s nami spolupracujú. Podelili sa s nami o triky, obchodné tipy aj skúsenosti, ktoré sú v našej spoločnosti dôležité pre rozvoj siete, kariérny postup a dosiahnutie finančnej nezávislosti. Čo je pre nich z pohľadu spolupráce dôležité, aké benefity pre nich TrustWorthy Investment poskytuje a prečo sa rozhodli spolupracovať práve s nami prezrádzajú v exkluzívnych rozhovoroch. 

Modré Fancy Color diamanty stále na vzostupe

13. 8. 2018

Modré diamanty v druhom kvartáli opäť zažiarili medzi ostatnými farebnými kategóriami.

V Kazachstane bol nájdený masívny zlatý poklad

10. 8. 2018

Archeológovia pracujúci v horách Tarbagatai v severovýchodnom Kazachstane pri vykopávkach objavili viac ako 3000 predmetov a šperkov zo zlata a drahých kovov, ktorých vek sa odhaduje až na 800 rokov pred naším letopočtom.

Pamätná strieborná minca, 10EUR Nenásilný spontánny odpor občanov proti vstupu vojsk Varšavskej zmluvy v auguste 1968 stand

9. 8. 2018

Strieborná pamätná minca v nominálnej hodnote 10EUR a prevedení stand v náklade 2850 kusov pripomína nenásilný spontánny odpor občanov proti vstupu vojsk Varšavskej zmluvy v auguste 1968.