Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookies. Ďalším využívaním týchto webových stránok súhlasíte s ich využívaním. Súhlasím

Nákupný košík je prázdny

Zoznámte sa s nami osobne

U nás môžete nakupovať, uchovávať aj predávať investičné diamanty, diamanty do šperkov, zlato, striebro, platinu, mince a medaily za bezkonkurenčné ceny. Naša spoločnosť je registrovaná na Puncovom úrade. Nemáme žiadne limity produkcie alebo obchodovania.

Vzájomná dôvera medzi nami a našimi klientmi je základom nášho podnikania. Záleží nám na tom, aby náš zákazník bol spokojný. Ku všetkým investičným produktom dodávame medzinárodné certifikáty. Naša spoločnosť je zmluvným partnerom Národnej banky Slovenska, Slovenskej obchodnej a priemyselnej komory. Našimi partnermi sú najuznávanejšie zlievarne a mincovne sveta a Európy.

Diamanty, zlato, striebro, platina sú jedným z najvyhľadávanejších uchovávateľov hodnoty a sú akceptované vo všetkých štátoch sveta.

Náš biznis bol vyhodnotený ako jeden z 10 najistejších v dobe akejkoľvek krízy

Pre všetkých vás, ktorí máte záujem dozvedieť sa viac o tomto zaujímavom podnikaní, ako je možné nakupovať, predávať, podnikať a spolupodieľať sa na biznise ponúkame možnosť zúčastniť sa

PREZENTÁCIE SPOLOČNOSTI.

Prezentácie spoločnosti sa konajú vždy v utorok od 18. hodiny na našich franchizových predajniach či online v prípade, ak to situácia ohľadom pandémie COVID-19 neumožňuje inak. Na prezentácii sa okrem iného dozviete:

  • ako môže aj úplne bežný človek vlastniť drahé kovy
  • že numizmatika nie je len pre zberateľov
  • že aj v tejto dobe je možné si krásne zarobiť, aj z vlastných nákupov

Tešíme sa na spoločné stretnutie.

Napíšte nám a dohodneme sa na termíne a mieste stretnutia.

 

Prognózy pre cenu zlata na rok 2022: Investori sú zatiaľ opatrní

18. 1. 2022

Napriek koncoročným prognózam o zvyšovaní ceny zlata drahý kov na začiatku roka 2022 drží stále na relatívne nízkej úrovni. Môžu za to opatrnosť investorov z dôvodu očakávania rastu úrokových sadzieb zo strany FEDu a inflácia.

Inflácia na Slovensku rapídne narastá, Slováci sa však dostatočne nebránia

14. 12. 2021

Na Slovensku z mesiaca na mesiac narastajú bežné výdavky obyvateľov, za ktoré môže inflácia. Tú nespôsobuje len súčasná, už takmer dva roky pretrvávajúca koronakríza, príčin je viacero.

Obchodovanie so zlatom ako udržateľný biznis - u nás je to možné

13. 12. 2021

Predseda predstavenstva TrustWorthy Investment Holding SE Michal Spurný píše o činnosti firmy aj o tom, ako môžu ľudia ochrániť svoj majetok investovaním do drahých kovov.