Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookies. Ďalším využívaním týchto webových stránok súhlasíte s ich využívaním. Súhlasím

Nákupný košík je prázdny

Zoznámte sa s nami osobne

U nás môžete nakupovať, uchovávať aj predávať investičné diamanty, diamanty do šperkov, zlato, striebro, platinu, mince a medaily za bezkonkurenčné ceny. Naša spoločnosť je registrovaná na Puncovom úrade. Nemáme žiadne limity produkcie alebo obchodovania.

Vzájomná dôvera medzi nami a našimi klientmi je základom nášho podnikania. Záleží nám na tom, aby náš zákazník bol spokojný. Ku všetkým investičným produktom dodávame medzinárodné certifikáty. Naša spoločnosť je zmluvným partnerom Národnej banky Slovenska, Slovenskej obchodnej a priemyselnej komory. Našimi partnermi sú najuznávanejšie zlievarne a mincovne sveta a Európy.

Diamanty, zlato, striebro, platina sú jedným z najvyhľadávanejších uchovávateľov hodnoty a sú akceptované vo všetkých štátoch sveta.

Náš biznis bol vyhodnotený ako jeden z 10 najistejších v dobe akejkoľvek krízy

Pre všetkých vás, ktorí máte záujem dozvedieť sa viac o tomto zaujímavom podnikaní, ako je možné nakupovať, predávať, podnikať a spolupodieľať sa na biznise ponúkame možnosť zúčastniť sa

PREZENTÁCIE SPOLOČNOSTI.

Prezentácie spoločnosti sa konajú vždy v utorok od 18. hodiny na našich franchizových predajniach či online v prípade, ak to situácia ohľadom pandémie COVID-19 neumožňuje inak. Na prezentácii sa okrem iného dozviete:

  • ako môže aj úplne bežný človek vlastniť drahé kovy
  • že numizmatika nie je len pre zberateľov
  • že aj v tejto dobe je možné si krásne zarobiť, aj z vlastných nákupov

Tešíme sa na spoločné stretnutie.

Napíšte nám a dohodneme sa na termíne a mieste stretnutia.

 

Program Zápožička určený pre majiteľov zlatých či strieborných zliatkov garantuje šesťpercentný ročný výnos.

7. 10. 2022

S novou investičnou ponukou Zápožička vstupuje na trh česká spoločnosť TrustWorthy Investment. Program určený pre majiteľov zlatých či strieborných zliatkov garantuje šesťpercentný ročný výnos.

Zúčastnili sme sa na úspešnom veľtrhu Zberateľ 2022

26. 9. 2022

V dňoch 9.-10.09.2022 prebiehal 25. ročník obľúbeného veľtrhu Zberateľ. Český národ je svojim zberateľstvom známy a návštevnosť tohto veľtrhu to len potvrdzuje.

Pamätná strieborná minca, 200Kč 100. výročie narodenia Dany Zátopkovej a Emila Zátopka

15. 9. 2022

Posledná pamätná strieborná minca vydaná Českou národnou bankou na rok 2022 - náklad v kvalite proof: 15400 ks, náklad v kvalite stand 8300 ks.