Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookies. Ďalším využívaním týchto webových stránok súhlasíte s ich využívaním. Súhlasím

Nákupný košík je prázdny

Zoznámte sa s nami osobne

U nás môžete nakupovať, uchovávať aj predávať investičné diamanty, diamanty do šperkov, zlato, striebro, platinu, mince a medaily za bezkonkurenčné ceny. Naša spoločnosť je registrovaná na Puncovom úrade. Nemáme žiadne limity produkcie alebo obchodovania.

Vzájomná dôvera medzi nami a našimi klientmi je základom nášho podnikania. Záleží nám na tom, aby náš zákazník bol spokojný. Ku všetkým investičným produktom dodávame medzinárodné certifikáty. Naša spoločnosť je zmluvným partnerom Národnej banky Slovenska, Slovenskej obchodnej a priemyselnej komory. Našimi partnermi sú najuznávanejšie zlievarne a mincovne sveta a Európy.

Diamanty, zlato, striebro, platina sú jedným z najvyhľadávanejších uchovávateľov hodnoty a sú akceptované vo všetkých štátoch sveta.

Náš biznis bol vyhodnotený ako jeden z 10 najistejších v dobe akejkoľvek krízy

Pre všetkých vás, ktorí máte záujem dozvedieť sa viac o tomto zaujímavom podnikaní, ako je možné nakupovať, predávať, podnikať a spolupodieľať sa na biznise ponúkame možnosť zúčastniť sa

PREZENTÁCIE SPOLOČNOSTI.

Prezentácie spoločnosti sa konajú vždy v utorok od 18. hodiny na našich franchizových predajniach či online v prípade, ak to situácia ohľadom pandémie COVID-19 neumožňuje inak. Na prezentácii sa okrem iného dozviete:

  • ako môže aj úplne bežný človek vlastniť drahé kovy
  • že numizmatika nie je len pre zberateľov
  • že aj v tejto dobe je možné si krásne zarobiť, aj z vlastných nákupov

Tešíme sa na spoločné stretnutie.

Napíšte nám a dohodneme sa na termíne a mieste stretnutia.

 

Investujte do zlata a striebra s garantovaným výnosom 6% ročne!

14. 6. 2022

Vďaka vlastnej rafinácii a priamemu napojeniu na zlievárne Vám prostredníctvom programu ZÁPOŽIČKA garantujeme 6% ročný výnos.

Krst dukátov Bambitka: akcia plná hviezd naštartovala zdarnú spoluprácu

3. 6. 2022

Deň detí patril tento rok okrem iného aj krstu dukátov Bambitka, ktoré vznikli spoluprácou s rozprávkou Tajemství staré Bambitky 2. V hoteli Alchymist bolo postarané o dobrú zábavu aj množstvo známych osobností.

Predstavujeme vám dukáty a sady dukátov s postavami z rozprávky Tajemství staré bambitky 2

1. 6. 2022

Exkluzívna spolupráca s rozprávkou Tajemství staré bambitky priniesla ďalšie ovocie - dukáty a sady dukátov v zlatom a striebornom prevedení.